Блискавкою пролетів старт в місті Хмельницький 10-11 липня, V етап «Дитяча триатлонна Ліга», який запам’ятається чіткою роботою організаційного комітету, суддівської колегії, волонтерів, партнерів заходу. ... Читать дальше » |
Дебют Дитячої ліги на Поділлі успішний!
Умови для триатлетів – дітей чудові!
Організація проведення, сегменти змагань чіткі та безпечні!
Висока організація та професійна робота суддівської колегії, волонтерів!
Вітаємо переможців змагань які отримали гідні медалі та призи!
Переможці вікових груп
...
Читать дальше »
|
|
Вітаємо переможців та призерів особистого заліку! ... Читать дальше » |
|
Краще моря може бути тільки море в гостинному Бердянську!
|
|
|
Чому Дитяча? Чому Триатлон? Чому Ліга? Всі знають, хто прийшов до триатлону- це «залізна людина». Ось таких особистостей ми і виховуємо. Найважливіше завдання дитячого триатлону – створення бази і фундаменту дорослого триатлону. І чим більше ми залучимо дітей, відкриємо нових дитячих секцій , тим наш спорт стане більш масовим, і матимемо високі результати: перемоги, а головне-здорові, щасливі та сильні діти. |
...
Читать дальше »
|